Kullanım Koşulları ve Gizlilik Politikası

www.vecdisoysmmm.com (VecdisoySMMM) internet sitemize hoş geldiniz.  Bu siteyi kullanmanız halinde aşağıdaki tüm koşulları kabul etmiş sayılacaksınız.

VecdisoySMMM internet sitesinde yer alan her türlü bilgilerin doğruluğu, yeterliliği ve tamlığı hususlarını garanti etmemektedir. VecdisoySMMM’nin bilgisi olmadan, yanlış, eksik veya güncel olmayan mevzuat, görüş, bilgiler ile verilerin bulunması yüzünden doğabilecek herhangi bir durumda VecdisoySMMM hukuki sorumluluk kabul etmemektedir.

Bu site VecdisoySMMM’ye ait olup site içerisindeki bilgilerin bir kısmı şirketimiz tarafından, bir kısmı da diğer ilgili kuruluşların kaynaklarından bağlantı yoluyla yayımlanmaktadır. Siteden bağlantı yapılarak ulaşılan diğer sitelerdeki bilgiler, ilgili kuruluşlar tarafından yayımlanmakta olup, VecdisoySMMM’yi bağlamamaktadır. VecdisoySMMM internet sitesinde yayımlanan makaleler, yazılar kaynak gösterilerek izinsiz yayımlanabilir. Ancak bu bilgilerin ticari amaçla kullanılması VecdisoySMMM ’nin yazılı iznine tabidir. Sitemizde yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler danışmanlık kapsamında değildir.

Sitedeki bilgilerin kullanımı sonucunda veya siteye ulaşılamamasından dolayı bir zarar doğması halinde, VecdisoySMMM hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir. VecdisoySMMM, bu sitede yer alan tüm bilgileri ve tasarımı, önceden haber vermeden değiştirme hakkına sahiptir.